چهارشنبه ,۲۷ تیر ۱۳۹۷ :: Wednesday ,18 July 2018

تیلرسون: برای مقابله با تهدید ایران متحد شوید

تیلرسون: برای مقابله با تهدید ایران متحد شوید
پایگاه خبری انتخاب: رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا در نشست خبری مشترک با خالد الحمد الصباح وزیر خارجه کویت بر ضرورت اتحاد شورای همکاری خلیج فارس برای مقابله با تهدید های منطقه ای از جمله تهدید ایران تاکید کرده است.

 رکس تیلرسون از ابتکار امیر کویت برای حل اختلافات بین اعضای شورای همکاری خلیج فارس حمایت کرده و گفته است: آمریکا و کویت بر نقش مهم اتحاد اعضای شورای همکاری خلیج فارس برای مقابله باچالش های منطقه ای که ما همگی با آنها مواجهه ایم از جمله مقابله با تهدیدهای ایران،تاکید دارند.

در همین زمینه روز گذشته نیز دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با امیر کویت از کشورهای خاورمیانه خواست که با کشورهایی چون ایران مقابله کنند.
 
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با شیخ جابر احمد الصباح، امیر کویت، ضمن تمجید از نقش کویت در زمینه کمک های بشردوستانه و مبارزه با داعش، اظهار داشت: در پی تسهیل فروش جنگنده های آمریکایی به کویت هستیم.

وی ضمن ابراز امیدواری به موفقیت میانجیگری کویت در حل بحران شورای همکاری خلیج فارس گفت: امیدواریم روابط در این شورا به روال عادی خود بازگردد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تیلرسون: برای مقابله با تهدید ایران متحد شوید" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار