چهارشنبه ,۲۷ تیر ۱۳۹۷ :: Wednesday ,18 July 2018

اشتباه مهم برانکو که خیلی زود متوجه آن شد!

اشتباه مهم برانکو که خیلی زود متوجه آن شد!

با بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب تیم پرسپولیس, این تیم باردیگر به عنوان مدعی اول لیگ شناخته می شود.

تاثیر بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس

سرمربی سرخپوشان از ابتدای فصل اصرار عجیبی به نیمکت نشین کردن کاپیتان خود داشت.

این اصرار تا حدی پیش رفت که سیدجلال حسینی در تیم ملی به صورت فیکس و ثابت بازی می کرد اما همچنان جایی در لیست اصلی تیم فوتبال پرسپولیس نداشت تا اینکه بالاخره برانکو تصمیم گرفت به او بازی بدهد.

از وقتی دوباره بازی به سیدجلال حسینی رسید، شرایط پرسپولیس به طور کلی تغییر کرد. پرسپولیس، رویه جدیدی در پیش گرفت و به تیم بهتر و محترم تری بدل شد. تیمی که یک بزرگ تر واقعی را بالای سر خود می بیند؛ یک بازیکن ملی پوش و باتجربه که در صحبت کردن با یاران باتجربه، بازیکنان جوان و حتی داور، به سود تیمش رفتار می کند.

سیدجلال علاوه بر ارزش های فنی، ارزش های روحی بالایی به تیم می افزاید و رفتارش در زمین شبیه به یک ستاره واقعی است. او حتی هنگام اعتراض به داوران نیز با شور و هیجان خاصی وارد عمل می شود که این مسائل، هواداران پرسپولیس از روی سکوها را به حمایت بیشتر از این تیم تهییج می کند.

به نظر می رسد برانکو به اشتباه خود در قبال سیدجلال حسینی پی برده که او را به صورت مداوم بازی می دهد. سیدجلال نیز از وقتی برگشته مثل همیشه برای پرسپولیس سنگ تمام می گذارد.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

loading...

loading...

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اشتباه مهم برانکو که خیلی زود متوجه آن شد!" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار