روز آرام صرافی‌ها و طلافروشان
پنجشنبه ,۲۵ مرداد ۱۳۹۷ :: Thursday ,16 August 2018

روز آرام صرافی‌ها و طلافروشان

روز آرام صرافی‌ها و طلافروشان
روز آرام صرافی‌ها و طلافروشان

ایبِنا/ امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۳ هزار تومان کاهش نسبت به روز پنج شنبه، یک میلیون و ۴۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان داد و ستد می شد.

همینطور قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز اُفتی هزار تومانی را نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته شاهد بود و یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می شد. با این حال قیمت نیم سکه بهار آزادی بدون تغییر نسبت به روز پنجشنبه ۶۹۸ هزار تومان تعیین شده بود. در بازار آزاد هر قطعه ربع سکه بهار آزادی با ۲ هزار تومان کاهش نسبت به روز پنج شنبه ۴۰۳ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی با هزار تومان کاهش ۲۶۷ هزار تومان معامله می شد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲۰ تومان افزایش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۱۲۸ هزار و ۲۷۰ تومان تعیین شده بود. صرافی های تهران نیز هر دلار آمریکا را با ۲ تومان کاهش نسبت به روز پنج شنبه ۴ هزار و ۲۰۷ تومان می فروختند. همچنین هر یورو با ۳۰ تومان کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۵ هزار و ۱۸ تومان و هر پوند انگلیس با ۴۲ تومان کاهش ۵ هزار و ۷۶۶ تومان داد و ستد می شد.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شویدمنبع:

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "روز آرام صرافی‌ها و طلافروشان" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار