چکار کنیم که ‌شامل ‌جر‌یمه ‌بیمه‌‌‌ ‌ثالث ‌نشیم‌
پنجشنبه ,۲۵ مرداد ۱۳۹۷ :: Thursday ,16 August 2018

چکار کنیم که ‌شامل ‌جر‌یمه ‌بیمه‌‌‌ ‌ثالث ‌نشیم‌

چکار کنیم که ‌شامل ‌جر‌یمه ‌بیمه‌‌‌ ‌ثالث ‌نشیم‌
چکار کنیم که ‌شامل ‌جر‌یمه ‌بیمه‌‌‌ ‌ثالث ‌نشیم‌

رپرتاژ آگهی/داشتن بیمه شخص ثالث برای دارنده خودرو اجباریست، و نداشتن آن مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند. از جریمه دیرکرد بیمه ثالث، تا جریمه راننده به علت همراه نداشتن بیمه. البته مشکل فقط جریمه نیست! چراکه در طول مدتی که از تاریخ بیمه‌نامتان گذشته، شرکت بیمه هیچ تعهدی در برابر شما ندارد و اگر خدای‌ناکرده تصادف کنید؛ باید تمام خسارت را خودتان پرداخت کنید!!
برای حل این مشکل، شما می‌توانید پس از ورود به سایت بیمه بازار، به قسمت ثبت یادآور تمدید بیمه‌نامه مراجعه کرده و شماره تلفن همراه و تاریخ انقضای بیمه‌نامه تان را وارد کنید تا ما تاریخ اتمام بیمه‌نامتان را، همراه با تخفیف ها و پیشنهادات ویژه خرید بیمه به شما یادآوری کنیم. با ثبت یادآور در سایت بیمه‌بازار، دیگر هرگز تاریخ اتمام بیمه‌نامه تان را فراموش نخواهید کرد و جریمه نخواهید شد.
وب‌سایت بیمه‌بازار با امکان مقایسه و خرید از هر شرکت بیمه، به مشتریانش "قدرت انتخاب بهترین بیمه" را می دهد. همچنین بیمه بازار توانسته این تضمین را ارائه دهد که که قیمت‌های ارائه‌شده در سایت، ارزان‌ترین و دقیق‌ترین قیمت‌ها نسبت به سایر مراجع قیمت‌دهی بیمه است. در حال حاضر امکان خرید بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی و بیمه عمر از بیمه‌بازار وجود دارند. هم‌چنین به تازگی بیمه بازار اقدام به فروش اقساطی بیمه ثالث کرده است. برای مقایسه قیمت ها، ثبت یادآور اتمام بیمه و خرید نقدی یا اقساطی آن، به سایت بیمه بازار وارد شوید.
ورود به سایت و ثبت یادآور تمدید بیمهمنبع: رپرتاژ آگهی

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "چکار کنیم که ‌شامل ‌جر‌یمه ‌بیمه‌‌‌ ‌ثالث ‌نشیم‌" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار