دوشنبه ,۱ مرداد ۱۳۹۷ :: Monday ,23 July 2018

تفریح مورد علاقه عروس تازه خاندان سلطنتی انگلیس چیست؟

تفریح مورد علاقه عروس تازه خاندان سلطنتی انگلیس چیست؟

تفریح مورد علاقه عروس تازه خاندان سلطنتی انگلیس چیست؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،نامزد شاهزاده هاری، بیشتر اوقات فراغت خود را با برنامه ای که در ادامه را مشاهده می کنید، می گذارند.

در این زمینه، به نقش مادرش دوریا راجلاند اشاره کرد که وی را عاشق این ورزش کرده و به او آموزش داده است. مادر مگان در لوس‌آنجلس به عنوان راهنمای ورزش یوگا فعالیت می‌کرد.

نامزد شاهزاده بریتانیایی، در گفت ‌وگو با مجله «بست‌هلث» درباره فایده‌های یوگا صحبت کرد. همچنین پیرامون دیگر ورزش‌ها که به آنها می‌پردازد سخن گفت.

مگان (36 ساله) افزود:« مادرم مربی یوگا بود و این به معنی آن است که این ورزش در خون من است».

وی درباره فایده‌های یوگا گفت:« این ورزش باعث افزایش انعطاف پذیری، قدرت عضلانی، شادی، تمرکز ذهنی، آرامش، کاهش میزان اضطراب و بهبود خواب، می‌شود».

مگان افزود که هم اکنون به خواب زیاد نیاز دارد چرا که بعدها ذهن وی به شدت مشغول برنامه‌های مراسم عروسی و همسرش هاری خواهد بود.

به این دلیل وی به انجام ورزش یوگا ادامه خواهد داد. وی در سال‌های 2015 و2016 یعنی پیش از ورود به خانواده پادشاهی بریتانیا، تصاویری از ورزش یوگا را در صفحه اینستاگرام خود قرار می‌داد.

مگان همچنین گفت که انجام تمرینات همراه با موسیقی هیپ هاپ در یک اتاق تاریک و در زیر نور شمع را دوست دارد.

منبع:العربیه

انتهای پیام/

نامزد شاهزاده هری اوقات فراغت خود را چگونه می گذارند؟
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تفریح مورد علاقه عروس تازه خاندان سلطنتی انگلیس چیست؟" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار