دوشنبه ,۲۵ تیر ۱۳۹۷ :: Monday ,16 July 2018

جستجو های اخبار روز

رشد 60درصدی فروش بیمه‌‌کوثر بدون احتساب ثالث و درمان

رشد 60درصدی فروش بیمه‌‌کوثر بدون احتساب ثالث و درمان

فروش بیمه‌‌کوثر بدون احتساب رشته‌های ثالث و درمان در هشت ماهه سال96، 60درصد رشد کرد.

به گزارش شمانیوز؛ حق‌بیمه تولیدی شرکت بیمه‌کوثر در هشت ماهه سال 96 با ادامه روند رو به رشد خود نسبت‌به مدت مشابه سال گذشته و تغییر مناسب در ترکیب پرتفو، بالغ بر 750میلیارد تومان شد.

ابوالفضل آقادادی افزود: در راستای اجرای سیاست‌های شرکت در سال96 و با رویکرد اصلاح ترکیب پرتفو، با کاهش 137میلیارد تومانی حق‌بیمه رشته شخص ثالث نسبت‌به مدت مشابه سال گذشته توانسته با جذب بازار سایر رشته‌ها به اهداف خود در تولید حق‌بیمه دست یابد. در طی این مدت سهم رشته ثالث و سرنشین 42درصد، سهم بیمه‌های زندگی 22درصد و سهم رشته درمان 20درصد از کل حق‌بیمه‌های تولیدی را تشکیل داده‌اند.

وی گفت: در هشت ماه سال‌جاری حق‌بیمه تولیدی در رشته‌های مهندسی، مسئولیت و بیمه‌های زندگی به‌ترتیب 91، 65 و 76 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌اند که حاصل برنامه محور بودن، توانمندسازی شبکه فروش و تلاش و مشارکت همه حوزه‌های ستادی و استانی است.

مدیر برنامه‌ریزی توسعه و پایش عملکرد شرکت با بیان اینکه در مدت یاد شده، شرکت بیمه‌کوثر 433میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گذران پرداخت کرده است، خاطرنشان‌کرد: از کل خسارت پرداختی، سهم رشته شخص ثالث و سرنشین 52درصد، سهم بیمه درمان 20درصد، سهم بیمه‌های زندگی 13درصد و نسبت خسارت شرکت در این مدت 58درصد بوده است.

منبع : روابط عمومی بیمه دانا

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "رشد 60درصدی فروش بیمه‌‌کوثر بدون احتساب ثالث و درمان" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار