داستان واقعی/ شهیدی که مسیح کردستان بود
چهارشنبه ,۲۴ مرداد ۱۳۹۷ :: Wednesday ,15 August 2018

جستجو های اخبار روز

داستان واقعی/ شهیدی که مسیح کردستان بود

داستان واقعی/ شهیدی که مسیح کردستان بود
داستان واقعی/ شهیدی که مسیح کردستان بود

تبیان/ یکی ازهمرزمان شهید ازخصایص مردمی بروجردی، خاطرات شیرینی به یاد دارد و می گوید: درهمان شبهای اول آزادسازی سنندج، که ضد انقلابیون شکست خورده با سلاح های سبک و نیمه سنگین ازهرطرف به سوی مردم و نیروهای انقلاب شلیک می کردند و رفت و آمد در سطح معابر شهر تقریبا غیر ممکن به نظر می رسید،
به حاج آقا خبر دادن که در یکی از خانه های نزدیک پادگان، خانم بارداری هست که زمان وضع حمل او فرا رسیده، منتهی با توجه به عدم امنیت در سطح شهر، بردن او به بیمارستان غیرممکن است.
شهید بروجردی، بلافاصله نشانی آن خانه را گرفت، تنها و بدون محافظ، سوار بر ماشین فرسوده به آنجا رفت و با کمک شوهر آن خانم، او را به بیمارستان سنندج منتقل کرد، تنها بعد از اطمینان خاطر از وضعیت این خانواده کرد بود که از بیمارستان به پادگان برگشت.

تفکیک صفوف مردم کرد از صفوف ضدانقلاب
مسیح به معنای زنده کننده است در کردستان نیز زمان بروز قائله در این بخش از کشور مردم به ناجی نیاز داشتند تا بتواند به آن‌ها نفس بخشد.
او بارها می‌گفت: «آن‌کس که مردم کردستان را دوست داشته باشد می‌تواند در کردستان کار کند.» و می‌گفت: «من به این مردم محروم و ستمدیده علاقه دارم.»با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شویدمنبع: تبیان

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "داستان واقعی/ شهیدی که مسیح کردستان بود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار