چهارشنبه ,۲۷ تیر ۱۳۹۷ :: Wednesday ,18 July 2018

جستجو های اخبار روز

انصاری بهترین پنالتی‌زن لیگ هفدهم

انصاری بهترین پنالتی‌زن لیگ هفدهم
انصاری بهترین پنالتی‌زن لیگ هفدهم

ورزش 3/ مهاجم سپاهان با به ثمر رساندن 5 گل از روی نقطه پنالتی عنوان بهترین پنالتی زن لیگ هفدهم را تا پایان هفته بیست و هشتم در اختیار دارد.
تا پایان هفته بیست و هشتم 475 گل از خط دروازه ها عبور کرده که از این تعداد 52 گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. ساسان انصاری با گلی که این هفته مقابل صنعت نفت آبادان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، با 5 گل پنالتی عنوان بهترین پنالتی زن لیگ را به خود اختصاص داده است. او پیش از این در مصاف با تراکتورسازی، سایپا، پدیده و ذوب آهن موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شده بود.
رحیم زهیوی مهاجم فولاد خوزستان با گلی که این هفته مقابل ذوب آهن به ثمر رساند، جمع گلهای پنالتی خود را به عدد 4 رساند. او در دیدارهای برگشت برابر پرسپولیس و استقلال نیز در جریان بازی برای فولاد گلزنی کرده تا آمار 6 گل زده را برای خود ثبت کرده باشد.
محمد قاضی مهاجم این فصل پدیده نیز تا کنون در مصاف با سایپا، تراکتورسازی، سیاه جامگان و پارس جنوبی جم 4 گل را از روی نقطه پمالتی به ثمر رسانده تا در کنار زهیوی قرار بگیرد. قاضی 6 گل زده هم در جریان بازی دارد و آمار 10 گل زده را در کارنامه اش دارد.
جاسم کرار نیز مقابل سپاهان همانند بازی رفت یک گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا با دو گلی پنالتی که به استقلال و تراکتورسازی زده بود، جمع گلهای پنالتی اش را به عدد 4 برساند. کرار در این فصل سه گل نیز در جریان بازی به ثمر رسانده و او هم آمار 7 گل زده را به ثبت رسانده است.
جالب است بدانید سایپا با 6 گل زده از روی نقطه پنالتی بیشترین آمار را در این حوزه دارد این در حالی است که شاگردان برانکو در پرسپولیس طی 28 هفته هنوز گل پنالتی دریافت نکرده اند.منبع: ورزش 3

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "انصاری بهترین پنالتی‌زن لیگ هفدهم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار