چهارشنبه ,۲۷ تیر ۱۳۹۷ :: Wednesday ,18 July 2018

جستجو های اخبار روز

نیمار به درگیری با کاوانی اعتراف کرد

نیمار به درگیری با کاوانی اعتراف کرد
نیمار به درگیری با کاوانی اعتراف کرد

مهر/ ستاره برزیلی پاری‎سن ژرمن بعد از ۵ ماه اعتراف کرد که بر سر زدن ضربه پنالتی با کاوانی درگیری پیدا کرده و البته خودشان این درگیری را حل کردند.
۵ ماه بعد از درگیری نیمار و کاوانی در زمین بازی بر سر زدن ضربه پنالتی حالا ستاره برزیلی اعتراف کرده که با این بازیکن مشکلاتی داشته و البته دیگر حل شده است.
نیمار می‎خواست ضربه پنالتی کاوانی را از او بگیرد و دلیلش هم پاداش فوق‌العاده‏‎ای بود که در صورت زدن گل‎های زیاد در تیم فوتبال پاری‏سن ژرمن دریافت می‌‏کرد.
او اما به تازگی در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی در این باره گفت: مردم در این باره زیاد صحبت می‏‎کنند، اما موضوع آنقدر هم مهم نیست، البته درست است که تنش و درگیری با کاوانی وجود داشت. ۳ روز بعد از اتفاقی که افتاد ما نشستیم و صحبت‎ کردیم، باید خودمان بدون دخالت فردی دیگر آن را حل می‏‌کردیم. مطبوعات این اخبار را بزرگنمایی می‏‌کنند تا فروششان بیشتر شود، همیشه درباره چیزهایی که نباید صحبت می‏‌کنند، این کارشان روی تمرکز ما تاثیر زیادی می‏‌گذارد.منبع: مهر

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نیمار به درگیری با کاوانی اعتراف کرد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار