چهارشنبه ,۲۷ تیر ۱۳۹۷ :: Wednesday ,18 July 2018

همه چیز خوب است غیر از پیراهن تیم ملی؟!

همه چیز خوب است غیر از پیراهن تیم ملی؟!
همه چیز خوب است غیر از پیراهن تیم ملی؟!

خبر ورزشی/ شرایط به گونه ای پیش می رود که انگار تنها مشکل فوتبال ایران شده پیراهن تیم ملی که طرح و نقشی ندارد.
همین امروز چرخی در اخبار ورزشی رسانه های دیجیتالی و روزنامه ها بزنید؛ چقدر خبرهای ناامیدکننده در مورد فوتبال می شنوید؟
-بی پولی
-شکایت های بین المللی
-محکومیت باشگاه های ایرانی
-ورشکستگی نسبتا کامل فوتبال ایران
-شرایط زشت بازیکنان
-عدم وجود امکانات کافی حتی در حد زمین چمن
-عدم وجود امنیت در ورزشگاه ها برای بازیکنان و داوران
-عدم وجود شرایط آموزش به نسل بعدی
-عدم وجود حتی یک مدرسه فوتبال بین المللی در ایران
-نبود سرمایه گذار و اسپانسر قدرتمند
-و...
حالا خودتان قضاوت کنید؛ حذف یوز ایرانی از روی پیراهن تیم ملی مقابل این همه مشکل، موضوع حادی است؟ اینکه تیم ملی قرار است با «زیرپیراهنی» در جام جهانی به میدان برود، خیلی زشت و ناپسند است، قبول، اما شما ببینید اصلا تیم ملی ایران آمادگی بازی در جام جهانی را دارد یا نه؟ اصلا می توانیم با پرتغال، اسپانیا و حتی همین مراکش که آنها را دستِ کم می گیریم، بازی کنیم، حالا پیراهن تیم ملی پیشکش.
فوتبال ایران با همین فرمان حرکت کند، چند سال دیگر به مرز نابودی می رسد. هیچ کس به این موضوع نمی پردازد که به فاصله کوتاه تا شروع جام جهانی، نه بازی تدارکاتی درست و حسابی برای تیم ملی داشتیم و نه حمایت کاملی از ملی پوشان. خیلی ها هنوز به خاطر تیم های باشگاهی به کادرفنی تیم ملی توهین می کنند و تقریبا هیچ کس در جامعه فوتبال ایران نیست که به کارلوس کی روش به خاطر دستاوردهایش احترام بگذارد.
کاپیتان های گذشته تیم ملی مثل علی کریمی و مهدی مهدوی کیا شده اند مهم ترین منتقدان تیم ملی و هر روز انتقاد می کنند، انگار با این انتقادها می توانند مقابل خرابی فوتبال را بگیرد! انگار مشکلی هم حل می شود! چه بخواهیم و چه نخواهیم، فوتبال ایران به سراشیبی افتاده و با سرعت سرسام آوری مشغول سقوط است. نه آینده روشنی دارد و نه حالِ خوب و قابل اعتمادی. این از باشگاه های همیشه بدهکار، آن از تیم ملی و این هم از فدراسیون؛ حالا شما چسبیده اید به این موضوع که پیراهن تیم ملی طراحی ندارد و به زیرپیراهنی شبیه است تا پیراهن یک تیم ملی؟!منبع: خبر ورزشی

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "همه چیز خوب است غیر از پیراهن تیم ملی؟!" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار