دوشنبه ,۷ خرداد ۱۳۹۷ :: Monday ,28 May 2018

جستجو های اخبار روز

گوناگون/ تانک های فرسوده و بر جای مانده ای که انگار هرگز در جنگ نبوده اند

گوناگون/ تانک های فرسوده و بر جای مانده ای که انگار هرگز در جنگ نبوده اند
گوناگون/ تانک های فرسوده و بر جای مانده ای که انگار هرگز در جنگ نبوده اند

میهن پست/ جنگ و ویرانی مربوط به یک رخداد خاص همواره و برای همیشه پایدار و ماندگار نیست، درست همانند جنگ های جهانی ، جنگ ویتنام ، جنگ شوروی و افغانستان ، جنگ و تهاجم وحشیانه صدام حسین علیه ایران و امروز نیز جنگ در سوریه، عراق ، لیبی و … که همگی آن ها را پایانی بوده و خواهد بود اگر چه جنگ های بعدی ممکن و حتی حتمی است اما همواره بقایای برجای مانده از این ویرانگری هرگز از پشم انسان ها و تاریخ پنهان نخواهد شدۀ درست همانند ماشین های جنگی که امروز اسیر طبیعت شده اند.

در این میان و از بقایای برجای مانده از ابزارها و ماشین های جنگی تانک ها به نسبت سایر ادوات جنگی مراحل تجریه و حتی جابجایی آن ها زمانبر و گاهی نیز هزینه بردار است بنابراین همواره این ماشین های مرگ به دلیل توقفشان در مکان های صعب العبور به عنوان نمادی از جنگ بر جای خواهند ماند.

بنابراین این تانک هایی را که مشاهده می کنید از زمان جنگ جهانی اول، حدود ۱۰۰ سال پیش همیشه در صحنه های نبرد حاضر ولی همه آنها از جنگ خانمان سوز جان سالم به در نبرده اند تا روزی وارد موزه شوند.

بسیاری از این غول های فولادی سنگین جایی بی حرکت گیر می افتند و همان جا می مانند. مجموعه عکسی پیش رو تانک هایی از سراسر جهان هستند که توسط طبیعت در حال بلعیده شدن هستند،تانک هایی از ژاپن تا آلمان و اروپای شرقی،افغانستان و سوریه و یمن و …که امروز بعضی از آن ها چنان در صلح و آرامشی در طبیعت ساکن مانده اند که گویی هیچ گاه جنگی رخ نداده است.

با هم در گالری تصاویری از این تانک ها را که امروزه فقط بودنشان نشانی از هزاران رخداد تلخ تاریخی دارند را تماشا می کنیم.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: میهن پست

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار