پیام ولایتی درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس
شنبه ,۲۷ مرداد ۱۳۹۷ :: Saturday ,18 August 2018

جستجو های اخبار روز

پیام ولایتی درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس

پیام ولایتی درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس
پیام ولایتی درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس

مشرق/مشاور بین الملل رهبر معظم انقلاب در اینستاگرام نوشت: انتقال سفارت آمریکا به یکی از مقدس‌ترین اماکن مذهبی مسلمانان روند اضمحلال رژیم صهیونیستی را تسریع خواهد بخشید.

انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس غربی روز گذشته (دوشنبه 24 اردیبهشت97) مقارن با تظاهرات سراسری اعتراضی در سالروز اشغال فلسطین( یوم النکبه) انجام شد.

به همین منظور علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این اقدام واکنش نشان داد.

علی اکبر ولایتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"محکومیت اقدام آمریکا در انتقال سفارت به قدس شریف
بسم الله‌الرحمن‌الرحیم

این اقدام شرم آور در انتقال سفارت آمریکا به یکی از مقدس‌ترین اماکن مذهبی مسلمانان برای رسمیت بخشیدن به جایگاه غیر قانونی و اشغالی رژیم صهیونیستی تنها چهره ظلم و اشغال‌گری را نمایان‌تر کرد و روند اضمحلال رژیم صهیونیستی را تسریع خواهد بخشید.

بازگشت به سرزمین مادری که از سوی رژیمی ستمگر و کودک‌کش اشغال گردیده خواسته به حقی است که روزی محقق خواهدشد و فلسطینیان همواره در برابر اقدامات جنایتکارانه اسرائیل با پشتیبانی آمریکا و برخی متحدین مرتجع منطقه‌ای مقاومت و ایستادگی نموده و خواهند نمود.

این ظلم و جنایتی آشکار در برابر دیدگان جهانیان از سوی دولتی شکل می‌گیرد که همواره از تروریسم و بر هم زدن صلح و ثبات منطقه‌ای با حمایت از افراط و تکفیر و سیاست تضعیف و تجزیه کشورهای اسلامی همه نوع جنایت را انجام داده‌اند، هر چند که در این مسیر موفق نبوده و نخواهندبود.به نظر می رسد دولت آمریکا که همواره مدعی حفظ صلح در جهان به رهبری خود است با اقدامات ماجراجویانه، خودسرانه و بر خلاف تمامی موازین بین‌المللی ترامپ از جمله انتقال سفارت به قدس شریف، خروج از برجام، ترغیب و تشویق برخی کشورهای منطقه در راستای تضعیف کشورهای اسلامی، نقض متعدد و مکرر تعهدات و توافقنامه‌های بین المللی و ... تنها در جهت تشدید تنش‌ها و برهم زدن صلح و ثبات در منطقه و بلکه جهان پیش می‌رود هر چند که به تعبیر مقام معظم رهبری باید بداند دوران بزن در رویی تمام شده است.قدس متعلق به همه مسلمانان جهان است و متعلق به مسلمانان خواهد ماند.‌
علی‌اکبرولایتی
۲۵اردیبهشت‌ماه۱۳۹۷"همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: مشرق

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پیام ولایتی درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار