عنایتی: یک میلیون دلار حق تیام است
چهارشنبه ,۲۴ مرداد ۱۳۹۷ :: Wednesday ,15 August 2018

عنایتی: یک میلیون دلار حق تیام است

عنایتی: یک میلیون دلار حق تیام است
  عنایتی: یک میلیون دلار حق تیام است

ورزش 3/ کاپیتان سابق استقلال می گوید حق تیام است که پول مورد نظرش را بگیرد.
رضا عنایتی در مورد این که گفته می شود تیام برای تمدید قرارداد با استقلال یک میلیون دلار پول می خواهد گفت: اول باید بگویم که تیام از زمانی که به استقلال آمده نشان داده چه بازیکن با کیفیتی است و این دیگر نیاز به بحث ندارد. او در شرایط حساس به استقلال کمک کرده و نشان داده پولی که گرفته حقش است.
او ادامه داد: من اصلا فکر نمی کنم یک میلیون دلار برای تیام رقم غیر معقولی باشد چراکه این بازیکن در مدت حضور در استقلال به خوبی کیفیت خود را نشان داده است. این پول معقول است و امیدوارم مسئولان استقلال بتوانند او را نگه دارند.
عنایتی بازیکنی مثل تیام را با بازیکنان خارجی بی کیفیت لیگ برتر مقایسه می کند: شما ببینید خیلی از بازیکنان خارجی به ایران می آیند و با کمترین تاثیرگذاری پرونده های به مراتب سنگین تر از قرارداد تیام روی دست باشگاه می گذارند. وقتی یک بازیکن اینقدر تاثیرگذار است فکر می کنم ارزش هزینه کردن را دارد چون او هم اکنون در استقلال جا افتاده است.
کاپیتان سابق استقلال در پایان گفت: استقلال بعد از مدت ها به جمع 8 تیم برتر آسیا راه پیدا کرده است و فکر می کنم این تیم برای ادامه راه حتما به بازیکنی مثل تیام نیاز دارد و امیدوارم هر اتفاقی که برای استقلال خیر است رخ بدهد.منبع: ورزش 3

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "عنایتی: یک میلیون دلار حق تیام است" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار