دوشنبه ,۴ تیر ۱۳۹۷ :: Sunday ,24 June 2018

قابلیت تشخیص چهره به دو گوشی دیگر وان پلاس افزوده شد

قابلیت تشخیص چهره به دو گوشی دیگر وان پلاس افزوده شد
قابلیت تشخیص چهره به دو گوشی دیگر وان پلاس افزوده شد

ترنجی/ از قابلیت های برجسته وان پلاس 5T می توان به سیستم تشخیص چهره فوق سریع آن اشاه کرد. هر چند این سیستم احراز هویت امنیت پایین تری نسبت به سیستم تشخیص چهره 3 بعدی آیفون X که آن را با نام Face ID می شناسیم، ارایه می کند ولی واقعا خیلی سریع است. پس از استقبال کاربران از این ویژگی، قابلیت تشخیص چهره برای وان پلاس 5 هم عرضه شد و حالا قابلیت تشخیص چهره به وان پلاس 3 و وان پلاس 3T با آپدیت اکسیژن او اس 5.0.3 اضافه شده است!

اگر شما از کاربرانی هستید که وان پلاس 3 یا وان پلاس 3T را دو سال گذشته از این شرکت چینی تهیه کرده اید، اصلا نگران نباشید، آن ها شما را از یاد نبرده اند. با آپدیت اکسیژن او اس 5.0.3 (Oxygen OS 5.0.3) قابلیت تشخیص چهره به وان پلاس 3 و وان پلاس 3T اضافه شده است. این آپدیت هنوز به صورت سراسری در تمام بازارها و برای همه کاربران عرضه نشده است. در فاز اولیه این آپدیت برای تعداد کمی از کاربران ارایه می شود و پس از آن به صورت کامل به تمام وان پلاس 3 و وان پلاس 3T ها اضافه خواهد شد.

همانطور که بالاتر گفتیم امنیت سیستم تشخیص چهره وان پلاس به اندازه سیستم تشخیص چهره 3 بعدی Face ID آیفون X نیست و مثلا برای پرداخت نمی تواند وظیفه احراز هویت شما را به عهده داشته باشد اما همین که با آپدیت نرم افزاری ساده چنین ویژگی که این روزها تبدیل به یک ترند شده به موبایل قدیمی 2 سال پیش اضافه می شود، خب خود خبر خوبی است. شایان ذکر است که پس از 5 بار شکست در شناسایی چهره شما باید از اثرانگشت یا رمز خود استفاده نمایید.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: ترنجی

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "قابلیت تشخیص چهره به دو گوشی دیگر وان پلاس افزوده شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار