دوشنبه ,۲۵ تیر ۱۳۹۷ :: Monday ,16 July 2018

جستجو های اخبار روز

6‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تُن بنزین‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 6‌‌‌‌‌ نفر

6‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تُن بنزین‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 6‌‌‌‌‌ نفر
6‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تُن بنزین‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برای‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 6‌‌‌‌‌ نفر

رپرتاژ آگهی/ یک تیر و دو نشان
اگر در جشنواره هیجان‌انگیز بهاری بیمه‌بازار از تاریخ 19 خرداد تا 8 تیر بیمه ثالث و یا بیمه بدنه خود را به صورت آنلاین از طریق سایت بیمه‌بازار بخرید، می‌توانید جزء 6نفر برنده خوش‌شانس ما باشید.

چطور در قرعه‌کشی شرکت کنیم؟
به‌راحتی! فقط کافیست بیمه ثالث و یا بیمه بدنه خود را از هر شرکتی که می‌خواهید از طریق سایت بیمه‌بازار بخرید تا در قرعه‌کشی شرکت کنید. شاید برای‌تان سوال باشد اگر موعد تمدید بیمه‌نامه‌مان در این ماه نباشد، شانس شرکت در قرعه‌کشی را از دست می‌دهیم؟ باید این مژده را به شما بدهیم که فقط با ثبت تاریخ اتمام بیمه‌نامه‌تان در سایت بیمه‌بازار نیز می‌توانید در قرعه‌کشی بزرگ بیمه‌بازار شرکت کنید و برنده جوایز باورنکردنی ما بشوید. و اما جوایز شگفت‌انگیز بیمه‌بازار:
6 تُن بنزین برای 6 نفر
با خرید بیمه ثالث، بدنه و یا ثبت یادآور در سایت بیمه‌بازار، برنده 1تُن بنزین شوید. چرا 1 تُن بنزین؟ با فرارسیدن فصل تابستان و تعطیلات و افزایش سفرهای ایرانیان چه هدیه‌ای هیجان‌انگیزتر و بهتر از 1تُن بنزین آن‌هم برای 6 نفر؟ حتما می‌دانید هر تُن بنزین معادل 1000 کیلوگرم است یعنی 1 تُن بنزین معادل یک سال بنزین یک ماشین.
20 کد تخفیف 50 هزار تومانی
به جز اهدای 6 تُن بنزین به 6 نفر از برندگان، 20 کد تخفیفِ 50 هزار تومانی خرید بیمه بدنه هم برای شما شرکت‌کنندگان عزیز در نظر گرفته‌ایم که بتوانید بیمه‌نامه‌تان را ارزان‌تر از همه‌جا بخرید.
قرعه کشی و اهدای جوایز
بیمه‌بازار در تاریخ 8 تیر، ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه، 6 برنده خوش‌شانس ۶ تُن بنزین و برندگان ۲۰ کد تخفیف ۵۰هزار تومانی خرید بیمه بدنه را به صورت لایو از حساب اینستاگرام خود معرفی خواهد کرد!

بیمه‌بازار دقیقا چه‌کار می‌کند؟

بیمه‌بازار سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی و بیمه عمر است که امکان نرخ‌گیری و خرید این بیمه‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، برای مشتریان را فراهم نموده است.
ورود به بیمه‌بازار
منبع: رپرتاژ آگهی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار