بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبکه های اجتماعی
یکشنبه ,۲۸ مرداد ۱۳۹۷ :: Sunday ,19 August 2018

بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبکه های اجتماعی

بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبکه های اجتماعی
بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبکه های اجتماعی

مهر/ دامین هیندز وزیر آموزش انگلیس می گوید بچه های کم سن و سال چهارساله هم در معرض خطرات و آسیب های ناشی از استفاده از شبکه های اجتماعی هستند.

وی با انتشار مقاله ای در روزنامه دیلی تلگراف تصریح کرده: شبکه های اجتماعی در میان کودکان و نوجوانان انگلیسی محبوبیت بسیار زیادی دارند و حتی بچه هایی که به سن قانونی استفاده از این شبکه ها نرسیده اند، از آنها استفاده می کنند. اما باید توجه داشت که شبکه های اجتماعی به ابزار اصلی زورگیری آنلاین و ایجاد تهدید و مزاحمت مبدل شده اند.

بررسی های موسسه Ditch the label در انگلیس نشان می دهد از هر ۵ نوجوان انگلیسی، یکی با مشکل زورگیری ها و مزاحمت های آنلاین دست و پنجه نرم می کند و شبکه اجتماعی اینستاگرام به اصلی ترین منبع باج گیری و زورگیری آنلاین در انگلیس مبدل شده است.

بررسی های این مجموعه همچنین حاکیست تنها ۲۵ درصد از افرادی که بدین شیوه دچار مشکل شده اند شبکه های اجتماعی را ترک می کنند و باقی آنها یعنی ۷۵ درصد کماکان به استفاده از شبکه های اجتماعی ادامه می دهند و مشکلات این افراد هم پابرجا می ماند.

دولت انگلیس قصد دارد آموزش هایی را در این زمینه به کودکان و نوجوانان انگلیسی ارائه دهد تا آنها را از خطرات و چالش های استفاده از شبکه های اجتماعی آگاه کند و همچنین با ارائه خدمات مشاوره از معلمان بخواهد تا به کودکان چهار سال به بالا آموزش های لازم را ارائه دهند.

به گفته وزیر آموزش انگلیس اطلاعات و آگاهی های والدین در این زمینه باید افزایش یابد و شرکت های موسس شبکه های اجتماعی هم باید به مسئولیت های خود در زمینه حفاظت از کودکان و نوجوانان عمل کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabarمنبع: مهر

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبکه های اجتماعی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

جستجو های تصادفی اخبار