دوشنبه ,۴ تیر ۱۳۹۷ :: Sunday ,24 June 2018

جستجو های اخبار روز

نقشه همسر موقت مرد سرشناس برای اخاذی

نقشه همسر موقت مرد سرشناس برای اخاذی

روزنامه ایران: همسر موقت مرد سرشناس که با کار گذاشتن دوربین در ساعت دیواری خانه‌اش، فیلم‌های دردسرساز تهیه کرده و با نقشه‌ای هوشمندانه از شوهر موقتش 150 میلیون باج خواسته بود به همراه دو همدستش دستگیر شد.

 

بچندی قبل مردی با مراجعه به پلیس آگاهی خراسان رضوی مدعی شد در فضای مجازی فیلمی از زندگی خصوصی‌اش با همسر موقت خود دریافت کرده و فرستنده ناشناس نیز از او 150 میلیون پول خواسته است.

این مرد به مأموران گفت: «چندی قبل زنی را به عقد موقت درآوردم. بنابه دلایلی پس از پایان مدت عقد با وجود اصرار او بر تمدید صیغه‌نامه، به این رابطه پایان دادم. شرایط عادی بود تا اینکه ناشناسی در تلگرام این فیلم را برایم فرستاد و تهدید کرد اگر مبلغ درخواستی‌شان را پرداخت نکنم آنرا منتشر خواهد کرد.»

 

با اعلام این گزارش به پلیس فتای استان، کارآگاهان با ردگیری‌های تخصصی عامل تهدیدات که وکیلی 35 ساله بود را شناسایی و دستگیر کردند که با اعترافات او دو زن 30 و 32 ساله نیز به دام افتادند.

 

هر سه نفر نیز به جرایم‌شان اعتراف کردند و مشخص شد همسر موقت مرد سرشناس با کار گذاشتن ماهرانه دوربین در ساعت دیواری اتاق، تصاویر خصوصی‌شان را ضبط کرده است.

متهمان همچنین مدعی شدند با همدستی یکدیگر افراد سرشناس را شناسایی کرده و با این ترفند از آنها اخاذی کرده‌اند که تحقیقات در این‌باره نیز ادامه دارد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نقشه همسر موقت مرد سرشناس برای اخاذی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار