ساعت لی کوپر ساعت اصیل انگلیسی

لی کوپر برند اصیل بریتانیایی است که بیش از یک قرن پیش در شرق لندن تاسیس شد. امروزه لی کوپر یک برند شناخته شده در سطح جهانی است که توسط نوازندگان، هنرمندان و صنعتگران سراسر جهان استفاده می شود.ساعت لی کوپر با محصولاتی که در بیش از 100 کشور در بیش از 4000 نقطه فروش به فروش می رسد، حضور بین المللی قوی دارد.ساعت‌های لی کوپر مطابق با ارزش‌های برند تولید می‌شوند و به میراث لی کوپر در شرق لندن وفادار می‌مانند. ساعت‌های لی کوپر به گونه‌ای تولید می‌شوند که همواره با کیفیت بالا و قیمت‌های قابل دسترس باشند، و توسط مصرف‌کنندگان جوانی که از استایل اصیل لندن استقبال می‌کنند، استفاده می‌شوند. ساعت مچی های لی کوپر علاوه بر داشتن کیفیت بالا در ساخت و طراحی و متریال های به کار رفته دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه است. گالری ساعت مینت نماینده رسمی ساعت مچی های لی کوپر است و برای خرید ساعت مچی اصل لی کوپر همراه شما است.

برای خرید اقساطی ساعت مچی لی کوپر کلیک کنید..

تولیدات برند لی کوپر در سال های متفاوت

1. در طول سال های جنگ جهانی اول (۱۹۱۴)، در شرکت موریس کوپر بیش از ۶۰۰ نفر فعالیت می کردند. در آن زمان او  تولید لباس کار را متوقف کرد. موریس کوپر پس از متوقف کردن تولید لباس کار، شروع به تولید و طراحی لباس های فرم، کیسه های مخصوص و کوله پشتی برای ارتش بریتانیا کرد.

2. لی کوپر در سال ۱۹۳۷ در استراتفورد واقع شرق لندن به یک کارخانه جدید تبدیل شد و شروع به تولید لباس های جین کرد. لی کوپر در اولین سال تاسیس شرکت خود در این سال به عنوان اولین سالی که تاسیس شده بود از سود بالایی بهره مند شد.

3. شروع جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۳۹ باعث شد موریس کوپر کسب و کار خود را به دو بخش تقسیم کند. یک بخش به تولید لباس کار می پرداختند و بخش دیگر به تولید لباس های نظامی، لباس های رزمی و لباس های خلبانی پرداخت. لی کوپر در نهایت تبدیل به یکی از بزرگترین تامین کنندگان نیروهای مسلح بریتانیا شد.

4. در سال ۱۹۵۰ برای اولین بار نام تجاری لی کوپر به چاپ رسید. با تولید لباس کارهایی با کیفیت بسیار بالا اعتبار چشمگیری پیدا کرد. در این سال لی کوپر توانست ۸۰٪ بازار انگلیس را به خود اختصاص دهد.

5. 1954 برای لی کوپر یک سال غافلگیر کننده بود. زیرا این برند به تولید شلوار لی زنانه پرداخت و با طراحی زیپ جلوی شلوار لی های زنانه با اعتراضات مردم رو به رو شد و از این بابت بسیار متعجب شد! از پیشرفت های برند لی کوپر در این سال احداث خط تولید لباس بچه گانه بود.

6. افتتاح کارخانه لی کوپر در کشور هلند باعث مطرح تر شدن و گسترش یافتن برند لی کوپر شد. همچنین طراحی الگوهای زنانه و مردانه در سال ۱۹۵۵ باعث احداث و راه اندازی جداگانه خط تولید شلوار جین شد.

7. سپس این برند محبوب در سال ۲۰۰۷ به تولید ساعت مچی زنانه و ساعت مچی مردانه پرداخت. ساعت مچی در این سال به مجموعه بزرگ لی کوپر اضافه شد. از ویژگی ساعت مچی های لی کوپر داشتن کیفیت بالایی از طراحی، متریال، قیمت مقرون به صرفه و … است