فنگ شویی خانه در جهت جنوب

مدرسان فنگ شویی ممکن است از قطب‌نمای فنگ شویی، به نام luo pan، برای تعیین مکان‌های خانه شما استفاده کنند. اگر می خواهید این کار را به تنهایی امتحان کنید، نیازی به لوو پان نیست. می توانید از یک قطب نما مغناطیسی معمولی یا (حتی ساده تر) از برنامه قطب نما در تلفن هوشمند خود استفاده کنید. یکی از تفاوت های کلیدی بین luo pan و قطب نما معمولی این است که نسخه چینی نشانگر آن رو به جنوب است، در حالی که قطب نما معمولی به سمت شمال است.

یکی از مواردی که در آموزش فنگ شویی به آن پرداخته می شود، جهت رو به رو است. برای ساده نگه داشتن آن برای یک تازه کار، جهت رو به رو معمولاً با ایستادن در جلوی در و نگاه کردن به بیرون در حالی که نشانگر قطب نما را مستقیماً بیرون در قرار می دهید تعیین می شود.

توجه: همیشه توصیه می شود برای تعیین جهت رو به رو با یک استاد فنگ شویی واجد شرایط کار کنید زیرا عوامل دیگری بر جهت خانه شما تأثیر می گذارد. بسته به شرایط منحصر به فرد یک ساختمان، گاهی اوقات جهت روبرو به درب ورودی نیست.

همیشه ایده خوبی است که با یک آموزش فنگ شویی حرفه ای کار خود را آغاز کنید. عوامل دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند جهت خانه شما را تحت تأثیر قرار دهند، و یک استاد فنگ شویی باتجربه و حرفه ای می‌تواند با دقت بیشتری موقعیت شما را پیدا کند.

معنای خانه رو به جنوب در فنگ شویی چیست؟

در تمام آموزش های فنگ شویی، نقشه انرژی به نام نقشه باگوا وجود دارد. این یک ماندالا از هشت ناحیه در اطراف یک مرکز است. هر یک از این هشت ناحیه دارای چندین لایه معنی مانند یک عنصر، یک رنگ و غیره است. این مناطق نیز به یک جهت مغناطیسی متصل هستند.

بخش جنوبی باگوا در زبان چینی لی نامیده می شود و به عنصر آتش (از پنج عنصر)، فصل تابستان، شهرت، اشتیاق، روشنایی و الهام شما مرتبط است. این بخش به رنگ های قرمز و نارنجی آتشین نیز مربوط می شود.

خانه رو به جنوب به طور سنتی بسیار خوش یمن در نظر گرفته می شود زیرا در نیمکره شمالی، اگر خانه (و زمین های کشاورزی) شما در زمان های قدیم رو به جنوب بود، شما این شانس را داشتید که نور خورشید را به مقدار زیادی دریافت کنید تا محصولات پررونق و انرژی را به خانواده خود بیاورید. حتی در دوران مدرن ما، می‌توانیم به بیرون نگاه کنیم و ببینیم که یک درخت نور بیشتری در سمت جنوب دریافت می‌کند. برگ و میوه فراوان تری دارد.

چگونه انرژی یک خانه رو به جنوب را فعال کنیم؟

شما می توانید با انجام برخی اقدامات فنگ شویی در این بخش جنوبی از انرژی آتشین خانه خود که رو به جنوب است استفاده کنید.