فیلتر هنی پنی

فیلتر هنی پنی : فیلتر هنی پنی یکی از ملزومات اساسی داشتن کنتاکی با کیفیت می باشد،زیرا برای داشتن کنتاکی باکیفیت باید از روغن سالم و تمیز استفاده نمود. دستگاه هنی پنی با داشتن سیستم تصفیه روغن این ممکن را فراهم ساخته . فیلتر این دستگاه برای تصفیه روغن نیاز به فیلتر های کاغذی قابل تعویض دارد. اما باید توجه داشته باشید که فیلتر هنی پنی شما از کاغذ درجه یک و بدون پلاستیک باشد. فیلتر کاغذی در زمان تعویض روغن باید تعویض گردد و لذا نیاز به این فیلتر بسیار اساسی است.

کاربرد فیلتر هنی پنی چیست؟

فیلتر هنی پنی با قابلیت نفوذ در مقابل جریان روغن ساخته شده است. همانطور که می دانید روغن سرخ کن مرغ سوخاری هنی پنی به دلیل پخت‌های مکرر و ریزش قطعات مرغ و پولک‌های آنها بعد از مدت کوتاهی مملو از تکه‌ های آرد و مرغ می‌گردد. به طوری که اگر روغن تصفیه نشود و این تکه‌ها از روغن جدا نشوند، باعث سوخته شدن روغن و طعم نامطبوع مرغ سوخاری می‌گردد. فیلتر هنی پنی وظیفه صاف کردن روغن را بر عهده دارد.

مزایای استفاده از فیلتر هنی پنی

اهمیت فیلتراسیون مکرر  نه تنها حذف قطعات بزرگ و قابل مشاهده مواد زائد غذایی است بلکه می تواند ذرات مواد غذایی را حتی در سطح میکروسکپی تجزیه کند و از بین ببرد. فیلتر هنی پنی فست فود شاپ حتی در ساعات اوج مصرف دستگاه نیز عملکردی خوبی دارد.

افزایش عمر روغن و جلوگری از ایجاد بوی نامطبوع در روغن از دیگر مزایای فیلتر هنی پنی است. در نتیجه روغن مدت زمان بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد و در عین حال کاهش قابل توجهی در هزینه های روغن می شود. این دو عامل باعث صرفه جویی در هزینه و سود بیشتر برای تجارت شما می شوند.

فیلتر هنی پنی با کیفیت طول عمر پمپ های دستگاه هنی پنی را افزایش دمی دهد.

ویژگی های فیلتر هنی پنی استاندارد و مرغوب

 • فیلتر هنی پنی از جنس پارچه سلولزی قابل نفوذ در مقابل جریان روغن ساخته شده است.
 • فیلتر هنی پنی استاندارد فاقد هرگونه مواد پلاستیکی است.
 • طول عمر بیشتری نسبت به سایر فیلتر ها دارد.
 • از ورود ناخالصی ها به روغن جلوگیری می کند.

معایب استفاده از فیلتر هنی پنی نامرغوب

 • اگر کاغذ فیلتر هنی پنی از جنس خوبی نباشد عمل تصفیه به خوبی صورت نمی‌پذیرد. لذا اهمیت کاغذ فیلتر هنی پنی در اینجا بخوبی معلوم می‌شود.
 • اگر فیلتر هنی پنی شما استاندارد نباشد باعث بازگشت مجدد ذارت و ناخالصی ها وارد روغن می شود.
 • فیلتر نامرغوب بعد از چند بار استفاده بوی نامطبوعی می گیرد که این بو را به کنتاکی و مرغ سوخاری شما نیز منتقل می کند.
 • فیلتر هنی پنی غیر استاندارد باعث کاهش کیفیت پخت می شود.

زمان تعویض فیلتر هنی پنی

فیلتر هنی پنی بسته به نوع پخت – نرمال یا اسپایسی – و تعداد پخت در طول روز متفاوت است. اما فیلتر های مرغوب و استاندارد معمولا عمر طولانی تری دارند و زمان بشتری مورد استفاده قرار می گیرند.

آموزش فیلتر کردن سرخ کن هنی پنی

 1. ابتدا کلید power را در حالت وسط (Off) قرار می دهیم.
 2. سپس شیر تخلیه روغن را باز می کنیم تا روغن بطور کامل تخلیه شود.
 3. بعد از تخلیه کامل روغن شیر تخلیه را در حالت بسته قرار می دهیم و سپس شیر برگشت روغن را در حالت باز می گذاریم.
 4. کلید power را در حالت filter قرار می دهیم تا روغن بطور کامل به دیگ سرخ کن برگردد، بعد از برگشت کامل روغن کلید را در حالت off قرار می دهیم.
 5. در آخرین مرحله شیر برگشت روغن را در حالت بسته قرار می دهیم.
 6. توجه: مراحل ذکر شده حتما باید به ترتیب انجام پذیرد.
 7. لازم بذکر است در زمانی که پمپ روشن است نباید شیر برگشت روغن بسته باشد.در غیر این صورت آسیب جدی به پمپ وارد می شود.
 8. توجه: اگر پس از انجام فیلتر پیغام ” E10 ” بر روی صفحه نمایش گر نمایش داده شود، شما باید دکمه ریست هایلیمت را فشار دهید.

خرید فیلتر هنی پنی استاندارد و مرغوب

شرکت فست فود شاپ برای شما از طراحی بیزینس پلان اولیه بر اساس بودجه شما تا طراحی دکوراسیون داخلی و تأمین تجهیزات مرتبط با آشپزخانه های بزرگ، چیدمان آنها، خطوط تولید غذا ، تأمین انواع لوازم  آشپزخا نه های صنعتی ، تجهیزات و لوازم فست فود و دستگاه های کافی شاپ، می تواند یاری دهنده شما باشد.اجرای پروژه های مختلف موفقیت آمیز، نشان از کیفیت کار ما و اعتماد مشتریان مختلف در این زمینه دارد.راه اندازی رستوران های مختلف فرنگی و سنتی و مدرن در ابعاد مختلف، نیازمند تخصص های گوناگون می باشد.

چرا فست فود شاپ ؟

 • ۱۶ سال سابقه فعالیت در حرفه رستوران داری و خدمات به رستوران های بزرگ ایران.
 • تجهیز بیش از ۱۰۰ رستوران معروف ایران.
 • دارای تجهیزات آکبند و کارکرده خارجی بنا به درخواست مشتری.
 • پشتیبانی از محصولات پس از فروش